اطلاع رسانی کلاس ها

این کلاس ها از هفته 15 تا 35  بارداری به صورت پکیج 10 جلسه طراحی شده است .

 • تغذیه
 • فیزیولوژی بارداری و مدیریت استرس و روان
 • علایم خطر در بارداری و مدیریت آن
 • زایمان طبیعی و تکنیک تنفس و مدیریت درد
 • زایمان سزارین و مدیریت درد پس از سزارین
 • پس از زایمان
 • مراقبت از نوزاد
 • آموزش شیردهی و راههای افزایش شیر
 • دو جلسه کلاس پدران : 
 1. جلسه اول پدران : مدیریت زایمان و راهای کاهش درد توسط همسر آموزش دیده
 2. جلسه دوم پدران : کمک و همراهی همسر در مراقبت از نوزاد و شیردهی
 • در جلسه پدران مادربزرگ ها یا هر فردی که موقع شروع دردهای مادر در خانه و بعد از زایمان در کنار مادر میماند هم میتوانند شرکت کنند. آموزش مادربزرگ ها در کمک به مادر ( حین پروسه زایمان و مراقبت از نوزاد و شیردهی)

یک جلسه کلاس هوش جنین که از پکیج 10 جلسه جداست ( تحریک حواس جنین ) در این کلاس خانم ها با سن بارداری15 تا 28 مجاز به شرکت هستند .

 

کلاس بارداری ایمن از پکیج دوازده جلسه جداست :

در این کلاس افرادی با سن بارداری 5 تا 13 هفته مجاز به شرکت هستند در این کلاس در مورد تغذیه نیمه اول بارداری و رشد جنین زیر 20 هفته و راه های پیشگیری از سقط جنین و بیماری های جنین و ... صحبت میشود .

کلاس پیش از بارداری ( آمادگی برای بارداری ) :

این کلاس حدودا 3 ساعت زمان میبرد به همراه 10 دقیقه استراحت و در این کلاس فقط همسر میتونه به عنوان همراه حضور داشته باشه .

شرایط شرکت در کلاس :

در اینصورت افرادي كه هفته بارداری شون پایینه و از15  هفتگی کلاس هارو شرکت میکنند ممكنه هر دوهفته  يک بار كلاس داشته باشند و این كلاسهاي تئوري طوري تنظيم شده اند كه تا هفته سی و پنج  به پایان خواهد رسید.

 هرچه هفته بارداری متقاضي بالا تر باشد شرایط ثبت نام در پکیج 10 جلسه رو ندارن و  كلاسهای این افراد  فشرده تر خواهند شد.

دو جلسه کلاس فشرده طراحی شده که شامل :

1- کلاس فشرده اول شامل جلسات : تغذیه - روان و فیزیولوژی در بارداری - علائم خطر ( خانم ها با هفته بارداری 28 تا 32 مجاز به شرکت هستند)

2- کلاس فشرده دوم شامل جلسات : زایمان 1 و 2 - پس از زایمان - شیردهی - نوزاد ( خانم ها با هفته 30 بارداری به بعد مجاز به شرکت هستند)

هر عنوان كلاسي كه در پکیج 10 جلسه  ذكر شده فقط يك جلسه هست و حدودا ٢ ساعت هر جلسه به طول مي انجامد.

اما هر جلسه از کلاس فشرده حدودا 6 تا 7 ساعت طول میکشد .

حضور همسر در تمام کلاس ها اختیاری می باشد .

مرکز مشاوره و خدمات مامایی رویان (زینب هدایتی) :

زمان ثبت نام کلاس کلاس های تئوری :

لطفا از هفته 12 تا 15 بارداری برای ثبت نام اقدام بفرمایید . الویت با افرادی که زودتر مراحل ثبت نام را کامل کنند. ظرفیت کلاس ها محدود است و بیشتر از ده نفر در هر کلاس حضور ندارند

 مدارک لازم برای ثبت نام :

ارسال تصویر کارت ملی - تاریخ اولین روز اخرین قاعدگی و تصویر سونوگرافی هفته شش تا ده ( اگر در این هفته سونوگرافی نرفتید و دیر شروع به ثبت نام کلاس ها کردید تصویر سونو غربالگری مرحله اول یعنی سونو گرافی nt)

(بعد از ارسال مدارک و درخواست عضویت و ارسال عکس فیش پرداخت هزینه  : پکیجها و دوره های مناسب با سن بارداری شما برنامه ریزی خواهد شد و ارسال میشود و شما عضو کانال تلگرامی برنامه کلاس های بارداری رویان میشوید و شما رو طبق هفته بارداری تان گروه بندی خواهیم کرد. کارتی هم برای شما طراحی خواهد شد که ساعت و روز کلاس ها در این کارت ثبت شده و به شما داده خواهدشد.

3 الی 2 روز مانده در کانال تلگرامی ساعت و روز کلاس های هر گروهی برای یادآوری گذاشته میشود .

(دقت فرمایید شما هم کارتی دارید که ساعت و روز کلاس درآن ثبت شده و هم عضو کانال تلگرامی هستید که ساعت و روز کلاس های هر گروهی گذاشته میشود پس لطفا روز و ساعت کلاس های خود را فراموش نکنید و سرساعت در کلاس ها حضور داشته باشید )

 

ورزش در آب (aqua gym)

ورزش در اب از هفته بیست تا پایان دوره بارداری میتوانید شرکت کنید .

انواع کلاس های ورزشی ...

انواع کلاسهای ورزشی شامل حرکات ورزشی اصلاح شده مخصوص بارداری که فیزیک شما را برای گذراندن بارداری سلامت آماده میکند و به شما در تسکین درد های ناشی از بارداری مثل کمر درد و... کمک میکند.

توضیح کلاس های ورزشی:

حرکت ورزشی اصلاح شده از هفته 20 تا 35 بارداری : سه جلسه در هفته در دو سانس برگزار میشود ( صبح روزهای فرد ساعت 10 تا11 و بعدازظهر روزهای زوج ساعت 17 تا 18 )

 حرکات ورزشی مختصص هفته های 35 به بالا : همچنین با شرکت در کلاس ورزش امادگی برای زایمان (ورزش با توپ و ابزار)   مختص هفته های سی و پنج به بالا بدنتان را برای یک زایمان اسان و خوشایند اماده کنید  که … در این مرکز به شما کمک میکند که زمان و درد زایمانتون را کاهش دهید .( برای افرادی  که متقاضی زایمان طبیعی هستند) این کلاس هم سه جلسه در هفته ( صبح روزهای زوج ساعت 10تا 11 برگزار خواهد شد ) 

کلاس ورزش vip :

                 خانم های بارداری که شاغل هستن و نمیتوانند در کلاس های ورزش شرکت کنند نگران نباشن یک کلاس ورزش vip طراحی شده و شما میتوانید دراین کلاس شرکت کنید به گونه ایی که این کلاس در 3تا

                 سه ماهه برگزار میشود یک جلسه در سه ماهه اول و یک جلسه در سه ماهه دوم و یک جلسه در سه ماهه سوم برگزار میشود. هر جلسه حدودا 45 دقیقه زمان میبرد و حرکات مختص هفته بارداری به 

               شما اموزش داده میشود و از حرکاتی که انجام میدهید فیلم گرفته میشود تا این امکان را برای شما به وجود اورد تا در منزل حرکات را انجام دهید و حرات را فراموش نکنید.        

             

             لطفا برای اطلاع از هزینه های کلاس به شماره تلگرام مرکز پیام بدید : 9032599463

          برای پاسخگویی به پیام شما زمان کوتاهی میبرد لطفا صبور باشید به تمام پیام ها پاسخ داده میشود .

         ساعات کاری مرکز : صبح ها ساعت 9 تا 12:30 - بعدازظهر ها ساعت 16:30 تا 20:30

ثبت نام صرفا  بصورت غیرحضوری ميباشد. چون ظرفيت كلاسها سريع پر ميشود ارجحيت با افرادی است که زود تر اقدام به ثبت نام میکنند نه افرادی که هفته بارداری بالاتری دارند.

اما افرادی که تمایل دارن میتوانند به صورت حضوری هم ثبت نام کنند با کمایل میل درخدمتتون هستیم .

عموما ساعت تشكيل كلاس های تئوری مرکز 18:30 تا 20:30 می باشد.

 همان طور که گفته شد بعد از ثبت نام لطفا از کارمند ما از طریق تلگرام  مرکز لینک کانال برنامه  رو حتما دریافت و عضو شوید و قبل از شرکت در هر جلسه از کلاساتون حتما حتما کانال رو چک بفرمایید..

با افتخار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم

با تشکر : مرکز مشاوره و مامایی رویان

0 0
امتیاز 3.00 تعداد رای 1
امتیاز دهید :
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲۹ تعداد بازدید: 697
منبع

ارسال نظر

ارسال